Geomatic Software Solutions

GIS - Usługi IT - Outsourcing

Geomatic Software Solutions 

Działamy na rynku od 2008 roku. Dostarczamy zaawansowane rozwiązania i usługi IT dla firm i instytucji w kraju i za granicą. Specjalizujemy się w rozwiązaniach webowych, systemach informacji geograficznej GIS (w tym wizualizacji 3D w przeglądarkach internetowych) oraz usługach związanych z Business Intelligence. Mamy duże doświadczenie w takich technologiach jak: .NET (ASP.NET, Silverlight, XNA, LightSwitch), Java, ESRI, Oracle (w tym Oracle Spatial) oraz MS SQL Server (w tym rozwiązaniach BI).

Nasza oferta obejmuje wszystkie etapy cyklu życia systemów informatycznych - począwszy od analizy wymagań, poprzez projektowanie i integrację systemów, aż po ich wdrożenie, administrowanie oraz dalszy rozwój. Świadczymy także usługi analityczne, projektowe i programistyczne w zakresie podwykonawstwa systemów.

Jesteśmy także producentem systemów wspomagających zarządzanie nieruchomościami, sieciami technicznymi, ochroną środowiska i planowaniem przestrzennym. Podążając za oczekiwaniami klientów, stale rozbudowujemy naszą ofertę o nowe produkty i usługi.