Geomatic Software Solutions

GIS - Usługi IT - Outsourcing

O firmie

o firmieFirma Geomatic Software Solutions sp. z o.o. jest producentem oprogramowania i dostawcą usług informatycznych dla przedsiębiorstw oraz instytucji. Specjalizujemy się w tworzeniu systemów wspomagających zarządzanie informacją, w tym systemów zarządzania danymi przestrzennymi.

Działalność firmy formalnie rozpoczęła się w 2008 roku, aczkolwiek stała grupa specjalistów współpracuje razem od roku 2003. Wtedy to, na potrzeby projektu realizowanego wspólnie z Politechniką Wrocławską w ramach grantu celowego KBN w firmie Geomatic, utworzono zespół analityków, programistów i specjalistów baz danych, który w prawie niezmienionym składzie pozostał do dziś. W 2008 roku zespół ten stworzył firmę Geomatic Software Solutions sp. z o.o.

Oferta firmy obejmuje wszystkie etapy cyklu życia systemów informatycznych - począwszy od analizy wymagań i prototypów, poprzez projektowanie i wykonawstwo systemów, aż po ich wdrożenie, administrowanie oraz dalszy rozwój. Świadczymy także usługi analityczne, projektowe i programistyczne na rzecz firm sektora IT.

Odbiorcami naszych produktów i usług są zarówno duże polskie przedsiębiorstwa, jak i małe oraz średnie firmy. Istotną część klientów stanowią międzynarodowe przedsiębiorstwa, instytucje i organizacje, w tym Komisja Europejska. Jakość usług potwierdzona jest licznymi referencjami oraz długoletnią współpracą z wieloma klientami.