Geomatic Software Solutions

GIS - Usługi IT - Outsourcing

Opieka serwisowa oprogramowania i szkolenia

Firma zapewnia kompleksowy zestaw usług opieki serwisowej obejmujący aktualizację oprogramowania, wsparcie techniczne, helpdesk, naprawę błędów, generowanie statystyk, sprawozdawczość i analizy. Ma to na celu zagwarantowanie poprawnego działania eksploatowanego systemu poprzez bieżące wsparcie oraz bezpośrednią kontrolę oprogramowania.

Opieka serwisowa obejmuje nie tylko udostępnienie najnowszych wersji oprogramowania, ale także bezpośrednią pomoc przy usuwaniu wszelkich trudności w eksploatacji zarówno zdalnie, jak i u klienta. W ramach opieki serwisowej klient otrzymuje dostęp do nowych wersji i aktualizacji uwzględniających zmiany w ustawodawstwie oraz kierunki rozwoju systemów informatycznych.

Ponadto, uzyskuje specjalistyczne wsparcie w wykonywaniu instalacji i reinstalacji nowych wersji produktów oraz gwarancję najszybszego możliwego czasu reakcji na ewentualnie zgłoszone problemy.

Firma oferuje również bogatą ofertę szkoleń w zakresie obsługi i eksploatacji produktów GIS, w tym rozwiązań Geosolutions, a także produktów firm ESRI oraz Bentley, jak również szkoleń dla administratorów systemów wykorzystujących dane przestrzenne. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez specjalistów o dużym doświadczeniu i wiedzy praktycznej.